sobota, 1 listopada 2014

Podziękowania + informacje


Ktoś spodziewał się takiego zakończenia? Łapki do góry!
Tym o to sposobem dobrnęliśmy do końca "Charm" :") Przyznaje, że jak pisałam prolog, to się wzruszyłam, zwłaszcza podczas wspominania ich wszystkich wspólnych chwil. 
Poza tym rozwaliłam Hally ;-; 

Chcę wam bardzo, bardzo, bardzo podziękować za to, że byliście ze mną, czytaliście, za każdy komentarz, nawet te najkrótsze, które dawały mi powód do radości i dzięki nich na mojej twarzy zagaszczał wielki uśmiech. 
Również chcę wam podziękować za wyświetlenia, których jest naprawdę dużo. Wow, nie sądziłam że mój blog będzie mieć ponad 10 tys. Wyświetleń! 

Jak mogliście przeczytać w postach pod niektórymi rozdziałami, planowałam zrobić drugą część. I ją zrobię ;) Uwielbiam pisać to opowiadanie, więc byłoby to dla mnie straszne gdybym musiała się z nim rozstawać. 

Druga część zacznie się pojawiać, kiedy przeprowadzę małe zmiany techniczne ma blogu i nadgonię rozdziały Charm na wattpadzie :)

To do napisania kochani. Zaglądajcie i wyczekujcie prologu. Możecie również zaglądać na mój profil Twitter'owy (@yourwhiteangell) gdzie na pewno poinformuje o nowej części albo napisać do mnie na gg (23836028) z prośbą o informowanie o rozdziałach. Jeżeli macie do mnie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało na którymś w portali :)

Buziaki, Roksana ;*

3 komentarze:

 1. To sie ni moze tak skonczyc.Placze :ccc Jeszcze nigdy sie tak nie poryczalam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No niestety się tak skończyło :"c Gdyby koniec był inny nie byłoby drugiej części :)

   Usuń
 2. Czekam na drugą część:)
  Pozdrawiam♥♡♥♡

  OdpowiedzUsuń